Sosyal Medya Reklam Hizmetleri


Sitenizi tüm sosyal medya hesaplarında (facebook, twitter, instagram) tanıtıyoruz. İncelemek için Paketlerden Sosyal Medya Reklam Paketlerine göz atabilirsiniz.

 

Her gün binlerce insanın telefondan, bilgisayardan ve aynı anda tabletten Google’da 1 dakika da 2.400.00 arama yapıldığını varsayarsak, sosyal medyanın ve internetin ne denli önem arz ettiğini az çok anlamak mümkün. Şirketlerin rekabeti, sosyal medya kullanımı ile daha da çok artmış ve başarılı bir sosyal medya stratejisi için ancak sosyal medya yönetimi hizmeti veren bir kurum desteği alınması gerçeğini gün yüzüne çıkarmıştır.

 

Nedir Sosyal Medya?

Sosyal medya; insanların internette girdikleri Facebook gibi arkadaşlık platformlarından, youtube gibi video izleme arama motorlarına kadar geniş bir alanı kaplamaktadır. İnternetin, yaygın bir şekilde kullanılması ile markalar, hedef kitlelerine sosyal medya aracılığıyla hem daha ucuza hem de interaktif olarak kolayca ulaşabiliyor.

 

Neden Sosyal Medya?

Örnek vererek açıklayalım. Hedef kitleniz, 10-18 yaş arası çocuklar. Günlük okul rutinleri boyunca onlara erişemeyeceksiniz. Eve geldiklerinde yemek, ders ve banyo gibi aktiviteler sebebiyle %80’i yine erişilemeyecek durumda. Markanızın veya ürününüzün amacına uygun sosyal medyada yapacağınız bir strateji ile, off olan zamanları aslında on olarak kendi lehinize çevirebilirsiniz. Sosyal medya, dinamik bir sistem. Paylaşıldıkça, daha çok insana ulaşabilirsiniz. Diğer reklam yönetimlerine göre çok daha uygun bir bütçe ile sosyal medya yönetimi stratejinizi doğru kurarsanız, aynı başarıya ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Yönetimi Neler İçerir?

*İçerik Yönetimi : Bir sosyal medya yönetiminin olmazsa olmazıdır. Hedef kitleye direk ulaşabilir ve paylaşacağınız içerik ile dinamik sonuçları raporlayabilirsiniz.

*Reklam Yönetimi : Daha uygun bütçeye, büyük kazanımlar elde edebilirsiniz.

*Analitik Yönetimi: İnternet reklamlarının ölçümünü sağlayan bu yöntem ile, hedef kitlenizin hangi sitelere girdiğini, neyi yarım bıraktığını, son incelediği verileri görebilirsiniz ve cevabını araştırdığınız soruların cevabını kolayca bulabilirsiniz.

*Kriz Yönetimi: Bir sosyal medya yönetiminin olmazsa olmazıdır. Her zaman sosyal medya size olumlu dönüşler sağlamayacak ve yapacağınız en ufak bir hareket ile saniyeler içerisinde markanızı krize sürükleyebilirsiniz. Bu sebeple, Uzman kişilerin sosyal medya krizi yönetimini üstlenmesi gerekir.

Kurumsal Data olarak bugüne kadar üstlenmiş olduğumuz sosyal medya konularında, başarımızı kanıtlamış bulunmaktayız. Sosyal medya pazarında gücünüze güç katmak istiyorsanız, bizlere bir danışın.

Teklif Al

×