Hosting Hizmeti

Web Hosting

 

Sitenize ait tüm verilen depolanması işlevini gören ve de kullanıcıların sitenize ulaşmasına imkân sağlayan teknoloji, Web Server adını almaktadır. Web Hosting ise bununla ilgili olarak, yapılan bu veri depolama ve yayınlama işlevidir. Yani bu durumda Web Hosting ile sitenizde yayınladığınız her şeyi, internet kullanıcılarının erişim sağlayabileceği web server adı verilen sistemlerde depolarsınız. Hemen aklınıza Web Hosting için evdeki bilgisayarınızı kullanabileceğiniz gelmesin. Çünkü günlük kullanımda işimizi gören bilgisayarlar bu işlem için yetersizken, aynı zamanda bağlantı hızı da işlem için yetersizdir. Kurusmsal web hosting ise biraz daha farklılaşan ve özel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. İhtiyaçlara bağlı olarak tercih edilen farklı bir alternatiftir.

 

Kurumsal Web Hosting

 

Kurumsal Hosting, paylaşımlı hosting adı verilen sistemlere göre çok daha güçlü bir yapıdadır. Bir cPanel hosting türü olan Kurumsal Web Hosting ile bir sunucu yöneticisi deneyimine ihtiyaç duymazsınız. Kendi özel sunucunuzun gücüne ve de kaynaklarına sahip olacaksınız. Kurumsal hosting ile paylaşımlı hosting karşılaştırması yaptığımızda, paylaşımlı sistemde alışık olduğumuz cPanel deneyimini kurumsalda da görüyoruz. Ancak bunun yanı sıra kurumsal web hosting, arkasında sanal sunucu yani VPS gücünü barındırmaktadır. Pek çok beceriyi bize sunan kurumsal hosting, özel ihtiyaçlara cevap verecek bir yapıdır ve konunun uzmanları ile görüşerek bu yöndeki ihtiyaçlarınızı değerlendirebilirsiniz.

 

Media Hosting

 

Hosting, sitenizin verimini etkileyen önemli bir konudur ancak bu konuda güvendiğiniz kişilerden hizmet alabilirsiniz. İstanbul Hosting konusunda size hizmet sunacak pek çok farklı isme sahipken, size ayrıca güveni de verecek olan özel bir seçeneği de barındırıyor. Kurumsal Data profesyonel ekibi ile ihtiyaçlarınızı tartacak, size ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi hizmeti sunacaktır. Web hosting konusuna dair merak ettiğiniz her şeyi de burada öğrenebilirsiniz. İstanbul Hosting konusunda pek çok farklı seçenek ile karşımızda belki ama en iyi hizmet için Media Bilişim alternatiflerinin de en iyisi olan Kurumsal Data tercihiniz olmalıdır. Böylece profesyonelliğin ne demek olduğunu görecek, ayrıca pişman olmayacaksınız. Başarılarınızda size destek olacak, her türlü sorunda yanınızda olacak bir ekip ile hosting ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Teklif Al

×