Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik tasarım bir imaj gibi düşünülebilir. Firmanızın imajını oluşturan, kişiler üzerinde bir izlenim oluşturan önemli bir aşamadır. Özellikle web tasarımdan söz ediyor, firmanızın kişiselleşeceği bir web sitesinden bahsediyorsak, grafik tasarımı geri planda bırakamayız. Üstelik grafik tasarım denildiğinde aklımıza sadece bir site tasarımı, renkler ve benzeri detaylar gelmemeli. Bu işin sayısız detayı var. Ancak profesyoneller sayesinde gerçekleştirebileceğiniz görsel çalışmalar, işinizi tahminlerinizin de ötesinde bir noktaya taşıyabilir. Grafik tasarım çalışmalarının gerçekleştirilmesi için ise kesinlikle sizi anlayan, firmanızı tanıyan isimler ile çalışmalısınız. Şimdi gelelim grafik tasarım konusunun detaylarına. Grafik tasarımın kapsamı altında olan pek çok iş var. Kurumsal kimlikten, logo tasarımına ve hatta sosyal medya paylaşımlarına kadar, pek çok farklı şekilde her firma grafik tasarıma ihtiyaç duyar. Bu yüzden konunun detaylarını bilmekte fayda var.

 

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik ile ifade edilmek istenen, sizin görünen yüzünüzdür. Bir firma olarak sahip olduğunuz tarz, bakış açısı, özellikler ve hatta çalışma prensipleri bile kurumsal kimliğiniz ile anlaşılabilir. Kurumsal kimlik tam olarak bunu ifade eder. Belli renkler, çizgiler, tasarımsal sizin müşterilerinize yansıyan yüzünüzü ifade eder. Bir imaj çalışması, bir görünüm tasarımı olduğundan da büyük önem taşır. Firmaların profesyonelliklerini yansıtan bu tür çalışmalar, adeta birer olmazsa olmazdır. Her firmanın bir karakteri, bir tarzı ve kişiliği söz konusu… Bu kişiliği de ancak grafik tasarımdan destek alarak, kurumsal kimlik tasarlayarak yansıtabiliyoruz. Dolayısıyla firmaların profesyonelliğini yansıttığı kurumsal kimlik tasarımları bir olmazsa olmazdır. Bu tür çalışmalar için ise kesinlikle seçiminiz işinde uzman olan isimlerden yana olmalıdır.

 

Logo Tasarımı

Kurumsal kimlik çalışmalarının, firmanın yüzünü ifade ettiğini söylemiştik. Aslında Logo tasarımı da böyle bir şey… Hatta kurumsal kimlikten bağımsız düşünülemeyecek bir kavram. Logo tasarımı ile bir işarete, bir sembole, belki de bir hatırlatıcıya sahip oluyorsunuz. Belli renkler ve semboller sizi çağrıştırıyor. Firma isminiz yer almasa dahi, belli renkler ve şekiller ile insanlar sizi tanıyabiliyor. Üstelik bu şekilde daha akılda kalıcı olabiliyor ve insanların ilgisini çekebiliyorsunuz. Kısacası Logo tasarımı, firma kişiliğini yansıtma açısından büyük bir gerekliliktir. Logo tasarımını kurumsal kimlik kapsamında değerlendirmek gerekir ve hatta ayrı düşünmek mümkün değildir. İletişimde olduğunuz ve destek aldığınız profesyoneller, sizi bu konuda yönlendirecek ve grafik tasarım çalışmalarınızı yaparken, Logo tasarımı konusunda özenle duracaklardır. Logo tasarımında pek çok örneğin hazırlanması ve bu örnekler üzerinden sürecin belirlenmesi gerekir. Ayrıca sizin en çok içinize sinen, en çok sizi ifade ettiğini düşündüğünüz tasarıma ulaşılması gerekmektedir. Dolayısıyla sizi anlayan bir tasarım ekibi ile çalışıyor olmanız çok önemlidir. Yansıttığınız karakteri tam anlamı ile anlayıp, benimseyebilen ve buna göre çalışma yapabilen profesyonellere gereksinim duyarsınız.

 

Kurumsal Data grafik tasarım çalışmalarında tam da bu bakış açısını benimsiyor. Yani sizi anlıyor, tanıyor ve sizi yansıtan çalışmalara imza atıyor. Grafik tasarımdan SEO çalışmalarına, kurumsal kimlik tasarımından diğer tüm web tasarım süreçlerine kadar geniş bir çerçevede hizmet veriyor. Kurumsal Data grafik tasarım ile firmanızı müşterilerinize şeffaf bir şekilde ulaştırabilir, işinizi tüm detayı ve başarıları ile yansıtabilirsiniz. Kurumsal  grafik tasarım faaliyetleri, bu konuda en önemli yardımcınız olacaktır. Üstelik bu süreci çok kolay bir şekilde başlatabilirsiniz. Hızla ve de kolayca iletişime geçmeniz mümkün. Kurumsal Data ekibi, size en iyi sonuçları sunmak üzere bekliyor. Hemen şimdi iletişime geçerek, markanıza ya da firmanıza değer katmaya başlayabilirsiniz.

Teklif Al

×